;


OGLĄDAJ KIEDY CHCESZ!

WEBINARY

Zapraszamy Cię do oglądania naszych webinarów! Są to krótsze szkolenia i wykłady online do których otrzymujesz stały dostęp. Możesz je odtwarzać i oglądać kiedy chcesz, jak chcesz i ile razy chcesz!

Znajdziesz tutaj także bezpłatne nagrania. Korzystając z z naszych webinarów otrzymasz fachową wiedzę, która przyda Ci się w codziennym życiu oraz pracy zawodowej. 

Każdy webinar to spotkanie z fantastycznym specjalistą w danej dziedzinie. Znajdują się tutaj nagrania wywiadów z ekspertami, webinary dla pacjentów i specjalistów, a także wiele ciekawostek z życia naszej Fundacji oraz "luźniejszych" nagrań :) 

NASZE WEBINARY

BEZPŁATNE WEBINARY

Dlaczego warto korzystać z naszej platformy?

Dostęp 24h
Możliwość korzystania ze szkoleń, kursów i webinarów w dowolnym miejscu i o każdej porze.
Rzetelna wiedza naukowa
Nasi specjaliści opierają się na badaniach naukowych, wiedzy popartej dowodami oraz posiadają wysokie kompetencje zawodowe.
Znakomici eksperci
Szkolenia i kursy prowadzą wyłącznie wykształceni specjaliści, praktycy, naukowcy, wykładowcy akademiccy z wysokimi umiejętnościami i kompetencjami zawodowymi.
Wygodny sposób korzystania
Dzięki nowoczesnej platformie i prostemu w obsłudze panelowi studenta, użytkownicy mogą w wygodny sposób korzystać ze szkoleń i kursów na różnych urządzeniach, także tabletach i smartfonach.
Możliwość odtwarzania i wracania do lekcji
Korzystając z naszej platformy użytkownicy posiadają dostęp do nagrań. Mogą je zatrzymywać, ponownie odtwarzać, oglądać fragmentami, według własnych preferencji.
Certyfikat
Po prawie każdym kursie lub szkoleniu przyznawany jest certyfikat uczestnictwa. Nie dotyczy to jedynie wywiadów z ekspertami oraz “luźniejszych” bezpłatnych nagrań.
Prosta w obsłudze platforma
Intuicyjny panel klienta będzie dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem w codziennym korzystaniu z platformy FIO.
Gwarancja jakości
Platforma FIO została stworzona przez Fundację Insulinooporność - zdrowa dieta i zdrowe życie. Dbamy o wysoką jakość naszych projektów dzięki współpracy ze znakomitymi specjalistami.
Wiele możliwości
Przy realizacji szkoleń możemy przygotowywać materiały w formie wideo, dodatkowo mp3, pliki PDF do pobrania, testy sprawdzające wiedzę. Platforma daje wiele innych możliwości, które uatrakcyjnią przyswajanie wiedzy i naukę.

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zapisz się do newslettera